Skup stoków tkanin

Zdarza się, że asortyment oferowany przez producentów tkanin na dany sezon nie zostaje wyprzedany. W przypadku nadwyżek magazynowych materiałów, warto skorzystać z usług firmy zajmującej się skupem stoków tkanin posezonowych i słabo rotujących. Polecamy Skup Tkanin z Dąbrowy Górniczej. Firma od ponad dwudziestu lat skupuje różnego rodzaju tkaniny i dzianiny na terenie całej Polski.

Jakie firmy mogą zdecydować się na sprzedaż tkanin na tony?

W przypadku upadłości działalności lub zmiany obszaru działania firmy, przedsiębiorcy zależy na tym, aby jak najszybciej sprzedać pozostałe na magazynie tkaniny. Mimo atrakcyjnej ceny, wyprzedaż zalegającego na półkach towaru bardzo często przeciąga się w czasie, co finalnie może powodować straty. Doskonałym rozwiązaniem dla właścicieli likwidowanych hurtowni czy firm specjalizujących się w szyciu jest zatem nawiązanie kontaktu z przedsiębiorstwem skupującym stoki tkanin. Nie musi być to firma mieszcząca się w okolicy. Dlaczego? Ponieważ zwykle takie przedsiębiorstwa działają na terenie całego kraju.

Skup Tkanin – jakie materiały skupuje firma?

Firma zajmuje się skupem następujących tkanin i dzianin:

  • z nadwyżek magazynowych,
  • posezonowych,
  • nierotujących,
  • z likwidacji hurtowni, szwalni itd.

Skupowane są zarówno tkaniny do produkcji ubrań, jak i do mebli, tapicerskie i dekoracyjne, niezależnie od gatunku. Będą to zatem materiały poliestrowe, z wiskozy, bawełny czy z domieszką elastanu, o innej grubości, gramaturze i różniące się składem. Znaczenia nie ma również kolorystyka i wzornictwo poszczególnych dzianin. Tkaniny mogą być z dowolnym nadrukiem, gładkie, w stonowanych bądź jaskrawych kolorach. Warto nadmienić, że firma skupuje także materiały z taśmami koronkowymi, nićmi, sznurkami dekoracyjnymi czy innymi dodatkami.

Cena skupowanych materiałów przez firmę Skup Tkanin

Ceny skupowanych tkanin są ustalane indywidualnie z każdym klientem w oparciu o skład poszczególnych materiałów, ich opakowanie (oryginalne lub nie), datę produkcji, wzornictwo itd. Warto dodać, że propozycje cenowe oferowane przez Skup Tkanin są niezwykle korzystne dla obu stron.

Po dogadaniu się z klientem, w ciągu trzech dni dochodzi do sfinalizowania transakcji, przy czym hurtownie czy szwalnie wyprzedające towar, nie muszą martwić się jego transportem, ponieważ tym zajmuje się firma skupująca stoki tkanin.

Skup stoków tkanin – podsumowanie

Firmy zajmujące się skupem stoków tkanin najczęściej podejmują współpracę z hurtowniami, szwalniami, producentami materiałów oraz likwidowanymi firmami. W ten sposób można sprzedać towar zalegający na półkach od dłuższego czasu z powodu niskiego popytu. Dlaczego jeszcze sprzedaż tkanin na tony to świetne rozwiązanie? Oferowane ceny za materiały są atrakcyjne.